O NAS

Nasz gabinet to gwarancja Twojego uśmiechu

NASZA MISJA

Chcemy dawać ludziom piękny i zdrowy uśmiech.

NASZA WIZJA

Tworzyć zespół pasjonatów dbających o radosny uśmiech naszych pacjentów poprzez tworzenie i stosowanie innowacyjnych rozwiązań.

Jesteśmy małą rodzinna kliniką prowadzoną przez mamę i córkę.
Charakteryzuje nas profesjonalna obsługa, opiekuńcze podejście do pacjentów – zarówno dorosłych jak i dzieci.
Kierujemy się zasadą, że usługi medyczne, które świadczymy są wykonywane maksymalnie bezboleśnie i ze szczególną dbałością o komfort pacjenta.
 
Dzięki temu, ze jesteśmy kliniką prowadzoną przez dwa pokolenia – cechują nas zarówno doświadczenie jak i świeżość. 
 
Specjalizujemy się w leczeniu zachowawczym, endodoncji, profilaktyce oraz protetyce i kosmetyce stomatologicznej. Szukamy optymalnych rozwiązań estetycznych biorąc pod uwagę oczekiwania pacjenta, jego wiek oraz warunki panujące w jamie ustnej. Za wysokiej jakości prace protetyczne takie jak licówki porcelanowe, mosty, korony – odpowiedzialne jest Laboratorium Protetyczne KaDent oraz nasi lekarze dentyści. 
 
Przyjdź po swój nowy Hollywood Smile do ProDentu ! 
 
0
certyfikowanych specjalistów

Nasza kadra zapewnia jakość obsługi

Posiadamy certyfikację ISO 9001

0 %
satyskacji

Zawsze działamy aby każdy klient był zadowolony

O NAS

Nasz zespół

Bożena Paprocka

lek. dent. 

Ukończyła studia wyższe na kierunku lekarsko-dentystycznym, na uniwesytecie medycznym we Wrocławiu. Dyplomowany specjalista w dziedzinie stomatologii zachowawczej, z wieloletnim doświadczeniem.

 

Zuzanna Paprocka

mgr tech. dent. hig. stom.

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, technik dentystyczny i psycholog. Pod nadzorem lekarza dentysty wykonuje zabiegi takie jak : higienizacja, piaskowanie, wybielanie zębów, projektowanie bondingu, nakładki retencyjne i relaksacyjne. Właścicielka marki ProDent i marki szkoleniowej Versatile Concept. Współzarządza placówką wraz z lek. stom. Bożeną Paprocką od 2019 roku.

Marta Chodyniecka

dyplomowany dietetyk

 Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej, posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie wykonywania zabiegów. Posiada liczne certyfikaty z zakresu Beauty. W naszej placówce zajmuje się: osoczem bogatopłytkowym, fibryną, mezoterapią, modelowaniem ust, botoksem, a także stymulatorami tkankowymi. 

Katarzyna Kmieć

hig. stom.

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, pracuje w zawodzie od 2014 roku. W ProDencie odpowiada za marketing oraz wykonuje zabiegi takie jak: wybielanie zębów, higienizacja, piaskowanie, na zlecenie lekarza dentysty. Przyjmuje pacjentów w soboty, bardzo często w atrakcyjnych, promocyjnych cenach ! 

 

Natalia Żołnieruk

asystentka stomatologiczna

 

 

Karolina Wiora

hig. stom.

Ukończyła szkołę Higienistki Stomatologicznej w roku 2018 w Teb Edukacja Opole.
„Od zawsze interesowałam się stomatologią i na bieżąco śledzę jej rozwój, prywatnie spędzam czas aktywnie podróżując.”
Termin wizyty

Jesteśmy by Państwu pomóc. Skontaktuj się z nami